ATKLĀJIET VISUS CITROËN PAKALPOJUMUS

Iegādājoties savu Citroën tā pārstāvniecības tīklā, Jūs iegūsiet līguma garantiju un Citroën noteikto atbalstu un palīdzību, kas sniegs Jums bezmaksas palīdzību (t.sk. bojājumu novēršana ceļā) gandrīz visur Eiropā. Pārstāvniecības tīklā Jūs varat arī pagarināt šo garantiju vai pakalpojumu līgumus.

Nepieciešams finansējums? Mūsu pārstāvji sniegs informāciju par visām iespējām.

 

CITROËN GARANTIJA

Citroen vieglajiem un komercautomobiļiem ir spēkā 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojumiem.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojumiem satur 3 gadu/100 000 km ražotāja līgumisko garantiju un Auto-Bon papildu garantiju, kas stājas spēkā pēc ražotāja dotās garantijas termiņa beigām.

Jūsu Citroën ir paredzēta līguma garantija, kas attiecas uz daudziem iespējamiem ražošanas un krāsas defektiem. Plašāku informāciju par garantijām, uz kurām tā attiecas, meklējiet Jums izsniegtajā Apkopju un garantiju grāmatiņā. Ja pamanāt kādu darbības kļūdu vai defektu, dodieties uz Citroën pārstāvniecību, kur autorizēts servisa centra pārstāvis veiks pārbaudi vai automašīnas diagnostiku. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar tuvāko Citroën pārstāvniecību vai autorizētu servisa centru.

RAŽOTĀJA LĪGUMISKĀS GARANTIJAS NOTEIKUMI

 

PĀRDOMĀTI PAKALPOJUMU LĪGUMI

Ar pagarinātās garantijas un tehniskās apkopes līgumiem Citroën nodrošina, ka Jūsu automašīna joprojām ir augstas veiktspējas, uzticama un droša. Uzticot savu automašīnu Citroën pārstāvniecības tīkla ekspertiem, Jūs saņemat garantiju, ka automašīna Jums kalpos ilgāk. Jūs varat arī baudīt daudzās priekšrocības un pakalpojumu līgumus, kas pielāgoti Jums un Jūsu automašīnas izmantošanas paradumiem.

 

CITROËN ASSISTANCE – ATBALSTS ILGTERMIŅĀ

Automašīnas bojājuma gadījumā vai notiekot negadījumam, Citroën Assistance ātri sniegs palīdzību uz vietas vai arī nogādās Jūsu automašīnu līdz tuvākajam autorizētā servisa centram. Atcerieties, ka visām Citroën automašīnām tiek nodrošināta palīdzība mūža garumā. Lai izmantotu šo iespēju, viss, kas Jums jādara, ir katru gadu veikt tehnisko apkopi ražotāja apstiprinātā pārstāvju tīklā. Zīmols darīs visu iespējamo, lai Jūs atkal varētu turpināt ceļu!

UZZINĀT VAIRĀK

 

Darbvirsmas versija