Jaunais Citroën C5 Aircross SUV | Stils, komforts, daudzpusība

Atklājiet jauno Citroën C5 Aircross – krosoveru, kas piedāvā absolūtu komfortu un izteiksmīgu dizainu. 


 

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Citroën C5 Aircross, kas ir etalons komforta, telpas un daudzpusības ziņā. Tagad tas ir pārveidots, lai paustu lielāku spēku un izsmalcinātību. 

NOSKATIETIES VIDEO PAR JAUNO CITROËN C5 AIRCROSS

 

DĀSNUMS KĀ JAUNS DZĪVESVEIDS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds, kas ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu, piedāvā plūstošu un dinamisku braukšanu ar:

 • Iekšdedzes dzinēja jaudu 180 ZS un elektrodzinēja - 81,2 kW (110 ZS), kur kopējā jauda ir 225 ZS un kombinētais griezes moments 360 Nm;
 • 3 braukšanas režīmiem: Electric, Hybrid un Sport;
 • Autonomiju līdz 55 km, klusa braukšana ar 0 g/km CO2 izmešu līdz ātrumam 135 km/h.

KOMPAKTS KROSOVERS
ABSOLŪTS KOMFORTS UN PAŠPĀRLIECINĀTS STILS

Jaunais Citroën C5 Aircross ir kļuvis vēl modernāks un to ilustrē daudzas jaunas dizaina iezīmes, piemēram, priekšpuses dizains, gaismas signāls aizmugurē, vieglmetāla diski, krāsas un materiāli, 10" skārienekrāns, viduskonsole u.c. Piedāvājot nepārspējamu mieru salonā, tas nodrošina drošības un autovadītāja atbalsta sistēmas, kā arī Citroën savienojamības risinājumus.

INTUITĪVĀS SASKARNES
PIELĀGOJAMS DIGITĀLAIS PANELIS UN JAUNS SKĀRIENEKRĀNS

Jaunajam Citroën C5 Aircross uzlādējamam hibrīdam ir speciāli ekrāni braukšanai elektriskajā režīmā:

 • digitālais displejs parāda uzlādes statusu un pieejamo autonomiju, kā arī nodrošina piekļuvi jaudas indikatoram un enerģijas plūsmai;
 • 10" skārienekrāns parāda sistēmas darbības statusu, atliktās uzlādes iestatījumus, salona termiskās sagatavošanas iestatījumus un e-Save funkciju, kas ļauj saglabāt pietiekami daudz akumulatora jaudas, lai nobrauktu iepriekš noteiktu attālumu 100% elektriskā režīmā

 

MODERNS UN DINAMISKS STILS

PRESTIŽĀKA PERSONĪBA

Jaunais Citroën C5 Aircross izveidojis pārliecinošāku un dinamiskāku stilu. Tas ir attīstījies, lai lepotos ar izteiksmīgu izskatu un lielāku eleganci uz ceļa. Tā salonā ir izsmalcinātas krāsas un materiāli, kas vispārēji uzlabo salona telpu un komfortu.

LABSAJŪTA SALONĀ
ĒRTĀKAIS UN DAUDZVEIDĪGĀKAIS KROSOVERS

Jaunais Citroën C5 Aircross izceļas ar tā plašumu, modularitāti un kompakto krosoveru segmentā nepārspējamu komforta līmeni. Tas iegūst arī no pieejamās Citroën Advanced Comfort® programmas, kuras pamatā ir zīmola zināšanas par komfortu un inovācijām nozarē.

NEPĀRSPĒJAMS MIERS SALONĀ

Jaunais Citroën C5 Aircross piedāvā jaunākās paaudzes autovadītāja atbalsta sistēmas un savienojamības tehnoloģijas. Tās pārvērš Jūsu braucienus pozitīvā un pārliecinošā pieredzē. Jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda versija piedāvā uzlabotu sirdsmieru.

 


DIZAINS

JAUNS PRIEKŠPUSES SKATS

STRUKTURĒTĀK, SPĒCĪGĀK, MODERNĀK + HI-TECH

Citroën C5 Aircross ir attīstījies, lai varētu lepoties ar iespaidīgāku stilu un lielāku eleganci uz ceļa. Tā priekšpuses dizains ir ticis pārveidots, lai tas kļūtu vertikālāks, pastiprinot tā raksturu. Tas ievieš jaunu dizaina izteiksmes valodu, kurā līknes dod vietu strukturētākām līnijām.

“V” VEIDA LED GAISMU PARAKSTS PRIEKŠĀ
JAUNA CITROËN IDENTITĀTE

Gan smalkajam, gan noslīpētajam “V” veida LED gaismu signālam ir piešķirts 3D efekts, izmantojot “klavieru taustiņa” dizainu. Šīs dienas gaitas gaismas piešķir automašīnai tehnoloģiski modernu izskatu.
LED Vision priekšējie lukturi ir arī diskrētāki to tumšākā dizaina dēļ. Tie izceļ vizuālo nepārtrauktību ar spīdīgi melno režģi, vienlaikus uzsverot robustuma sajūtu.

 

JAUNS PROFILS
DINAMISKĀKS UN MODERNĀKS

Vairāki stilistiski elementi sānos pastiprina jaunā Citroën C5 Aircross eleganci un mūsdienīgumu:

 • jauni 18" Pulsar vieglmetāla diski ar divu toņu grafiskajiem elementiem;
 • jauna, spīdīgi melna krāsa atpakaļskata spoguļu ietvaros, kas saskan ar vējstikla stiklojuma rāmja krāsu;
 • spīdīgi melni un funkcionāli jumta stieņi ar jaunu matētu melnu ieliktni apakšējā daļā;
 • jauns Airbump® Color Pack dizains, kas atspoguļo priekšpuses ietvaru krāsas.

VIZUĀLI JAUNS GAISMU PARAKSTS AIZMUGURĒ
ELEGANTS UN HI-TECH

Atbilstoši automašīnas priekšpusei, jaunajam Citroën C5 Aircross aizmugurē ir jauns 3D LED gaismu paraksts. Lampu bloks ir aprīkots ar strukturētu, tonētu stiklu, kas atbilst trīs LED moduļu formai. Tāpat kā priekšpusē, smalkais “klavieru taustiņu” dizains pastiprina gaismas paraksta padziļināto 3D efektu.

 

UNIKĀLS LĪDZSVARS UN PERSONĪBA
IZTURĪGS UN AIZSARGĀJOŠS DIZAINS

Jaunais Citroën C5 Aircross saglabā visas jaudīga un pārliecinoša krosovera īpašības, kas redzamas tā muskuļotajos sānu paneļos:

 • 230 mm klīrenss;
 • lieli 720 mm diametra riteņi;
 • 360° aizsardzība, ieskaitot Airbump® un riteņu arkas;
 • atšķirīgi un funkcionāli jumta stieņi;
 • paaugstināta vadītāja pozīcija.

 


PERSONALIZĀCIJA

ELEGANTĀKS UN ATŠĶIRĪGĀKS

Jaunais Citroën C5 Aircross ir pieejams 6 krāsās: White Ice White, Pearl White, Perla Nera Black, Platinum Grey, Acier Grey un pavisam jaunā krāsā – Blue Eclipse. Eleganta un dziļa, kas mainās no tumši zilas uz melnu, atkarībā no ārējā apgaismojuma. 3 jaunas krāsu pakas, kas ļauj C5 Aircross apliecināt savu krosovera raksturu un eleganci: Glossy Black, Dark Chrome un Energic Blue. Turklāt vairāki jauni stila elementi sānu paneļos uzlabo tā eleganci un mūsdienīgumu, piemēram, jaunie 18” Pulsar vieglmetāla diski, atpakaļskata spoguļu korpusu jaunā, spīdīgi melnā krāsa un spīdīgi melni un funkcionālie jumta stieņi ar matēti melniem ieliktņiem. Visbeidzot, divu toņu krāsa piešķir automašīnai vēl lielāku atšķirību un eleganci.

 

ČETRAS SALONA APDARES VERSIJAS
IZVĒLĒTIE MATERIĀLI UZSVER KOMFORTU UN LUKSUSU

Mūsdienīgāka standarta apdare un četras jaunās Advanced Comfort® salonas apdares versijas rada elegantāku, dinamiskāku un kvalitatīvāku salona izskatu.

 • Wild Black apdare – jauns Flamine Black strukturēts audums un jauns pelēks ādas izskata audums;
 • Urban Black apdare – jauns Alcantara melns un melns ādas izskata audums;
 • Metropolitan Black apdare – jauna melna graudaina āda un jauns pelēks ādas izskata audums;
 • Hype Black apdare – jauna Paloma perforēta āda un Blue Nappa āda.

Zilās šuves lieliski saskan ar 5 salona apdares versiju durvju roku balstu un dekoratīvo siksnu šuvēm uz paneļa.

JAUNS CENTRĀLĀS KONSOLES DIZAINS
E-TOGGLE IDEĀLS IZVIETOTS ZEM VADĪTĀJA ROKAS

Augstā un platā centrālā konsole ir modernizēta ar melnu ādas izskata auduma apdari un ar hromētu malu. Versijās ar automātisko pārnesumkārbu ir iekļauts e-Toggle pārnesumu pārslēgs ar hroma apdari un braukšanas režīma pārslēgs ar Grip Control funkciju benzīna un dīzeļdzinēja versijām.
Uzlādējamā hibrīda versijās centrālajā konsolē ir iekļauta braukšanas režīma selektors: Electric, Hybrid or Sport. Tajā ir arī savienojamības zona, kas sastāv no diviem USB portiem un viedtālruņu indukcijas uzlādes zonas.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT® PIEKARE
ИННОВАЦИИ CITROËN

Ekskluzīvi Citroën – piekare ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® (Progressive Hydraulic Cushions®) absorbē ceļa nelīdzenumus un nodrošina pasažieriem absolūtu komfortu, radot “lidojoša paklāja” efektu.

 

JAUNIE ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI
INOVĀCIJA LABSAJŪTAI

Jaunais Citroën C5 Aircross ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Advanced Comfort® sēdekļiem. Tajos ir 15 mm biezs teksturēto putu slānis virspusē, kas nodrošina visa ķermeņa atbalstu un patīkamu sēdēšanu brauciena laikā, bet tālāk augsta blīvuma polistirola putas nodrošina optimālu komfortu, samazinot vibrācijas. Sēdekļi saglabā savu formu neatkarīgi no spiediena un ir ilgmūžīgi. Lai vēl vairāk uzlabotu vadītāja un priekšējā pasažiera komfortu, priekšējos sēdekļus var aprīkot ar apsildes un masāžas funkciju.

3 INDIVIDUĀLI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI
NEPĀRSPĒJAMA MODULARITĀTE

Jaunais Citroën C5 Aircross SUV piedāvā 3 atsevišķi bīdāmus, nolaižamus un ievelkamus aizmugurējos sēdekļus.

 

DĀSNS BAGĀŽAS NODALĪJUMS
PRAKTISKUMA ETALONS

Jaunajam Citroen C5 Aircross ir rekordliels bagāžas nodalījuma tilpums savā segmentā: no 580 l līdz 720 l benzīna un dīzeļa versijā un no 460 l līdz 600 l uzlādējamā hibrīda versijā. Brīvroku režīmā vadāms bagāžas nodalījuma aizvirtnis ļauj viegli to atvērt ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera.

PĀRDOMĀTI UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
KOMFORTS IKVIENAM

Labi justies salonā nozīmē arī vietas, kur uzglabāt visu nepieciešamo. Jaunajam Citroën C5 Aircross ir daudz praktisku un funkcionālu uzglabāšanas nodalījumu. Ar lielo atvēsināmo nodalījumu, kas atrodas zem centrālā elkoņbalsta, cimdu nodalījumu un lielajiem uzglabāšanas nodalījumiem durvīs, tas būs piemērots visām lietošanas vajadzībām.

 

PANORĀMAS TIPA JUMTS
ИСКЛЮЧИТЕЛЬНАЯ ОСВЕЩЕННОСТЬ

Plaša izmēra panorāmas tipa jumts nodrošina dabisko apgaismoju un labsajūtu gan vadītājam, gan visiem pasažieriem. Katrs ceļojums kļūs neaizmirstams, iegūstot papildu emocijas.

AKUSTISKI LAMINĒTI PRIEKŠĒJIE LOGI
KOKONA EFEKTS

Īpaša uzmanība pievērsta jaunā Citroën C5 Aircross SUV vējstikla un priekšējo sānu logu laminētajiem stikliem. Tas ne tikai palielina drošību, bet arī uzlabo komfortu, pateicoties skaņas un siltumizolācijai.

 

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS
БЕЗМЯТЕЖНЫЙ И ПОЗИТИВНЫЙ ОПЫТ

Jaunais Citroën C5 Aircross piedāvā plašu autovadītāja atbalsta sistēmu klāstu, lai uzlabotu vadītāja un pasažieru komfortu un drošību. To skaitā ir palīgsistēma uz maģistrālēm, 2. līmeņa autonomā braukšanas sistēma, kas apvieno adaptīvo kruīza kontroli ar Stop&Go funkciju un joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēmu.

12" DIGITĀLAIS DISPLEJS
VĒL VAIRĀK DROŠĪBAS

Pilnībā pielāgojamais 12" digitālais displejs nodrošina, ka visa svarīgākā braukšanas informācija ir tieši Jūsu acu priekšā. Varat pārskatīt, piemēram:

 • navigācijas kartes displeju;
 • autovadītāja atbalsta sistēmas un pārvaldīt tās;
 • hibrīda dzinēja darbības statusu.

JAUNS 10" HD SKĀRIENEKRĀNS
LIETOŠANAI DRAUDZĪGĀK UN MODERNĀK

Jaunais 10" ekrāns padara jauno Citroën C5 Aircross lietotājam draudzīgāku, piedāvājot tiešu piekļuvi klimata kontrolei un vieglāku rādījumu nolasīšanu, kas ļauj Jums pievērst uzmanību uz ceļam. Gaisa ventilācijas atveres atrodas zem ekrāna un ir modernizētas ar jaunu , un izteiksmīgu dizainu.

 

CITROËN SAVIENOTO PAKALPOJUMU KLĀSTS

Lai nodrošinātu vēl lielāku drošību un komfortu, jaunais Citroën C5 Aircross ir aprīkots ar Citroën Connect Services – virkni savienoto pakalpojumu, tostarp:  

 • MY CITROËN ASSIST – Ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojums ar ģeolokāciju sniegs Jums atbalstu un palīdzību ārkārtas situācijās. Negadījuma vai kādā citā situācijā, kad nepieciešama steidzama iejaukšanās, sistēma ļauj pieprasīt atbilstošu palīdzību, to darot automātiski, vai arī automašīnas pasažierim nospiežot pogu "SOS". Šis pakalpojums ir pieejams 24/7, tas ir bez maksas un tam nav nepieciešams abonements.
 • MY CITROËN DRIVE – 3 gadus bezmaksas pieejamie TomTom Traffic satiksmes un bīstamo zonu savienotie pakalpojumi nodrošina informāciju par satiksmi reāllaikā, degvielas uzpildes staciju atrašanās vietām, stāvvietu pieejamību u.c. Tā piedāvā arī vizuālus un audio brīdinājumus par maršrutā esošajām bīstamajām zonām (saskaņā ar piemērojamiem valsts tiesību aktiem).
 • MY CITROËN PLAY – saderīga ar Apple CarPlay™ un Android Auto, ļauj savienot Jūsu viedtālruni un dublēt tā ekrānu ar automašīnas ekrānu. Tādējādi Jūs viegli varat pārvaldīt savu multivides saturu tieši no skārienekrāna. Tādējādi Jūs varat saņemt maršruta norādes, sūtīt ziņas un klausīties mūziku pilnīgi droši, nepievēršot acis no ceļa.

MY CITROËN LIETOTNE
ĒRTI UN VIEGLI LIETOJAMA

Lietotne MyCitroën ļauj Jums uzturēt savienojumu ar savu jauno Citroën C5 Aircross. Turpmāk Jūs ērti varat:

 • atrast savu automašīnu;
 • pieteikt apmeklējumu Citroën servisa centrā;
 • pārskatīt apkopju un garantiju grāmatiņu vai savas automašīnas lietošanas instrukciju;
 • sazināties ar Citroën palīdzības dienestu.

Jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda versija piedāvā papildu funkcijas:

 • piekļuve būtiskai informācijai par akumulatora uzlādes stāvokli, uzlādes laiku un automašīnas autonomiju;
 • saņemt ieteikumus par uzlādi;
 • iestatīt atlikto uzlādi;
 • ieplānot salona termiskās sagatavošanas laiku.

 


МY CITROËN

МY CITROËN ASSIST

Ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojums ar ģeolokāciju sniegs atbalstu un palīdzību ārkārtas situācijās.

MY CITROËN DRIVE

Sniedz informāciju par satiksmi reāllaikā, degvielas uzpildes staciju un autostāvvietu atrašanās vietām, degvielas cenām u.c.

MY CITROËN PLAY

Saderīga ar Apple CarPlay™ un Android Auto, ļauj savienot Jūsu viedtālruni un dublēt tā ekrānu automašīnas ekrānā.

 

DZINĒJI

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Uzlādējamā hibrīda versijā jaunais C5 Aircross piedāvā optimālu veiktspēju, pateicoties elektrodzinējam, kas papildina iekšdedzes dzinēju, nodrošinot kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm. Tas piedāvā 100% elektriskās braukšanas prieku, vienlaikus nodrošinot piekļuvi visām pilsētas centra ierobežotas satiksmes zonām. Tikmēr garākos braucienos tiek izmantots benzīna dzinējs.

IEKŠDEDZES DZINĒJI

Benzīna un dīzeļdzinēju versijās jaunais Citroën C5 Aircross ir aprīkots ar efektīviem un augstas veiktspējas jaunākās paaudzes Euro 6 dzinējiem:

 • benzīna dzinējs PureTech 130 ZS Stop&Start ar 6-pakāpju manuālo (BVM6) vai 8-pakāpju automātisko (EAT8) pārnesumkārbu;
 • dīzeļdzinējs BlueHDi 130 ZS Stop&Start ar 6-pakāpju manuālo (BVM6) vai 8-pakāpju automātisko (EAT8) pārnesumkārbu.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija