JAUNAIS CITROËN C3 AIRCROSS SUV IDEĀLS APVIDUS AUTO PILSĒTAI UN ATPŪTAI

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto dodas augšup un apliecina tā raksturu ar jaunu priekšējās daļas izteiksmi, jaunu gaismas parakstu un lielāku salona komfortu. Daudzpusīgais un modulārais jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir ideāls apvidus auto gan ikdienai pilsētā, gan atpūtas braucieniem!

 

JAUNĀ CITROËN C3 AIRCROSS SUV VIDEKLIPS

 

ATŠĶIRĪGS, ĒRTS UN DAUDZPUSĪGS

ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto paplašina Jūsu salona komforta pieredzi, izmantojot jauno Advanced Comfort® sēdekļu sniegto komfortu.

MODULARITĀTE

Jaunais C3 Aircross apvidus auto piedāvā nepārspējamu modularitāti ar uz priekšu / atpakaļ 150 mm robežās bīdāmiem aizmugurējiem sēdekļiem, un to atzveltnes, kā arī pašus sēdekļus, var nolocīt divās neatkarīgās daļās (proporcijās 2/3 – 1/3). Bet nolokot arī pasažiera sēdekļa atzveltni, iegūsiet iekraušanas garumu līdz pat 2,4 m.

 

IEKŠĒJAIS PLAŠUMS

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir kārtējais Citroën etalons salona komforta ziņā, kas veidots domājot par visiem pasažieriem, un ietilpības ziņā, veidojot pārdomātu bagāžas nodalījumu. Ar šiem rādītājiem Citroën kārtējo reizi nosaka jaunus standartus segmentā.

SAĶERES KONTROLE

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto apvienojumā ar saķeres kontroles sistēmu un palīgsistēmu braukšanai uz un no kalna, Jūs ar prieku izvizinās pa ceļiem tālu ārpus pilsētas robežām.

 


PĀRLIECINOŠS DIZAINS

Jaunā Citroën C3 Aircross apvidus auto priekšpuse pilnībā pārveidota, piedāvājot lielāku izteiksmību un pārliecinātību. Lai personalizētu savu jauno auto, Jūs varat izveidot to kādā no 70 iespējamām virsbūves kombinācijām un vēl piemeklēt atbilstošus riteņu diskus. Kopumā jaunais C3 Aircross piedāvā 4 salona apdares versijas.

 


UZLABOTS KOMFORTS

Citroën braucienu laikā visiem liek justies "kā mājās", spējot nemitīgi uzlabojot labsajūtu salonā, izmantojot Citroën Advanced Comfort® programmu. Jaunais Citroën C3 Aircross ir ērts apvidus automobilis aktīva dzīvesveida piekritējiem: tas saglabā modularitāti, ietilpību un ir atšķirīgs, kā arī uzlabo salona komforta pieredzi, pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem, kas tika prezentēti reizē ar Citroën C5 Aircross apvidus auto.

 


TEHNOLOĢIJAS KATRA MIRKĻA BAUDĪŠANAI

Jaunais C3 Aircross apvidus auto piedāvā jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vēl lielāku mieru un drošību braukšanas laikā.

 


4 DZINĒJI

Jaunais C3 Aircross piedāvā ekonomiskus un efektīvus jaunākās paaudzes PureTech benzīna (110 ZS un 130 ZS) un BlueHDi dīzeļa (110 ZS un 120 ZS) dzinējus. Ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu aprīkoti PureTech 110 ZS Stop&Start un BlueHDi 110 ZS Stop&Start dzinēji, savukārt ar 6-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT6) – PureTech 130 ZS Stop&Start un BlueHDi 120 ZS Stop&Start dīzeļdzinēji.

Darbvirsmas versija